BUYUK BALIK AVI TURKIYE TURIZMINI HAYAL ETTIGI NOKTAYA TASIR

Büyük Balık Avı Türkiye Turizmini Hayal Ettiği Noktaya Taşır :

BUYUK BALIK AVI TURKIYE TURIZMINI HAYAL ETTIGI NOKTAYA TASIR

Büyük balık avına gönül veren avcı, ufakların büyüyüp çoğalmasına izin vererek balık stoklarının çoğalmasını sağlar. Her geçen gün büyük balık avı yapması kolaylaşırken, artan balık stokları Milli Servetin çoğalmasını sağlar. Milli servet arttıkça her bireyin cebine girecek gelir de artar.

TEKNEDE OLTAYLA BUYUK BALIK AVI

BUYUK BALIK AVI TURKIYE TURIZMINI HAYAL ETTIGI NOKTAYA TASIR

BALIĞIMIZI KORURSAK HEP BERABER ZENGİNLEŞİRİZ

BUYUK BALIK AVI TURKIYE TURIZMINI HAYAL ETTIGI NOKTAYA TASIR

Zengin merada balık avı kolay olduğundan, balık avı turlarını yabancı müşteriye açarak daha fazla turistin yurda gelmesini sağlarız. 90 – 100 gün olan konaklama gün sayısı, 200 güne kadar çıkartabiliriz.

Balık avı için gelen turist gelir seviyesi normal turistin çok üzerindedir. Bu sayede kişi başına elde edilen gelir 10 katına kadar arttırmak da mümkündür. Bu 30 milyar dolar olan yıllık turizm gelirini, 300 MİLYAR DOLAR yapabilme imkanı sağlar. Böyle bir geliri kim istemez.

BUYUK BALIK AVI TURKIYE TURIZMINI HAYAL ETTIGI NOKTAYA TASIR

HADİ BALIKLARIN BÜYÜMESİNE İMKAN VERECEK AV YÖNTEMLERİNE YÖNELELİM.

Her alacağımız kararı makul olma prensibiyle alalım. Amatör ve profesyonel balıkçının avlayacağı balıkların boylarını her sene makul oranda arttıralım. Kademeli olarak büyük balık avına yönelelim. Bir kaç sene sıkıntılı olabilir. Ama sonunda balığımız adet ve kilo olarak artacaktır.

BUYUK BALIK AVI TURKIYE TURIZMINI HAYAL ETTIGI NOKTAYA TASIR

Ufak balık avı yapan arkadaşlar. Avlarınızı daha büyük boylara yöneltecek yarışmalar şekline dönüştürün. Balık eti değil, yarışma heyecanı ön plana çıksın. Daha büyük boyu yakalamak, müşterileriniz arasında prestij meselesi olsun. Hatta en büyük boyu yakalayan için ödül vereceğiniz yarışmalar yapın. Ödül parasını da katılımcılardan talep edin. Balık boyları büyüyüp, en büyük boyu yakalama prestiji ön plana çıktığında, kimse etle ilgilenmez.

Denizden daha az balık alarak, kişi başı alına kg miktarı arttırılmış olur. Örneğin kişi başına 3 adet, 2 Kg Çipura gibi. Denizden alınan adet azaldığında, balık çoğalır. Avcının tatmini tavan yapar. Tur düzenleyen istediği fiyatı talep edebilir. Kısaca herkes kazançlı çıkar. Ama en fazla kazançlı çıkan MİLLİ SERVET olur. Bu tüm ülkenin ve gıda stokları arttığı için tüm insanlığın çıkarına olur.

AKILLI OLMAYAN NASRETTİN HOCANIN BELİRTTİĞİ GİBİ, BİNDİĞİ DALI KESER.

AKILLI OLAN ZENGİNLEŞİR.

BALIK AVI TURIZMI

Büyük Balık Avı Psikolojisinin Videosuhttps://dai.ly/x27amn6

Büyük Balık Avı Türkiye Turizmini Hayal Ettiği Noktaya Taşır

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.