POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR

Pozitif Enerji Balık Avında Başarının Anahtarıdır :

POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR

Başarı, ancak ona inan ile buluşur. Başarıya inanmak umut etmenin başlangıcıdır. Başaracağına inan kişi önce kendine bir yol haritası çıkarır. Sonra bu haritada nasıl yol alacağına karar verip uygulamaya geçer. Uygulama bazen çok zaman alır. Bu birazda yeteneklerle ilgilidir. Kimisi o işi yapmaya yeteneklidir. Nüansları çabuk fark eder. Aslında başarı ayrıntılarda gizlidir. Ne kadar çok ayrıntıyı yakalayabilirsek gidilecek yolu o kadar çabuk almış oluruz. Yoksa ayrıntıları anlamak ve hazmetmek için zaman harcamak zorunda kalırız. Her aşama yeterince hazmedilmeden ilerlemek mümkün değildir. Başarı, tesadüfleri pek sevmez. Başarıda devamlılık için tesadüflere güvenmemek, her ayrıntıyı kavramak gerekir. Yoksa sürdürülebilir bir başarı elde edilemez.

POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR

Büyük Balık Avlamak İstiyoruz

Balık avı gibi sonsuz bilgi ve tecrübenin edinilmesi gereken bir işi yapmak istiyorsunuz. Ya bu iş için çok masraf yapıp çok ciddi zamanlar harcayacaksınız. Ya da bir bilenden yardım alacaksınız. Süreci hızlandırmak ve ayrıntıları anlamak için bir bilenin yardımına ihtiyacınız vardır. Onun rehberliğinde yapacağınız uygulamalar ile süreç hızlanır. Başarıyı yakalama şansınız olur. Ama hala bek çok ayrıntı havada kalacaktır. Bu ayrıntıları da öğrenmek için bu süreci tekrarlamak gerekir. Ta ki, zamanla kendi başınıza bu işi başarana kadar.

Büyük balık avına gönül vermiş pek çok arkadaş her sene turlarımıza katılır. Bu yolla büyük balık avını öğrenmeye çabalar. Biz de web sitemizde www.adrasanbalik.com büyük balık avlarında öğrendiğimiz her türlü bilgiyi paylaşmaya gayret ederiz. Sitemizi takip eden ve büyük balık avını öğrenmek isteyen arkadaşlar site üzerinden sorular sorarak aldıkları cevaplarla kendilerini geliştirmeye devam edebilirler.

POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR

Pozitif Enerjiyle Büyük Balık Avı Nasıl Yapılabilir

Öncelikle ufak balık avından sıkılıp büyük balık avlama moda gelmiş olmalısınız. Ya da kendi başınıza yıllarca uğraşıp bir büyük balık avlayamamış, ama bu işi başarmak için dolmuş olmanız gerekir. Her iki durumda da insan kurulmuş yay gibidir. Biran evvel hedefe ulaşmak ister. Tam bu aşamada deneyimli bir rehbere ihtiyaç vardır. Hataları söyleyip doğruları gösterecek bir rehbere ihtiyacı vardır. Bu sayede istek ve tecrübe bir araya gelip kısmetlerini ararlar. Bu aşamanın tek düşmanı vardır. Bu düşmanın adı tereddüt ve şüphedir. Tereddüt ve şüphe inancı yok eder. Tereddüt ve şüphenin olduğu yerde inanç ve umut yeşeremez.

Balık avıyla ilgili kurduğumuz cümleler pozitif yapılı ise, başarı yanıbaşımızdadır. Tereddüt cümleleri aklımızda dolaşıyorsa, bizim alacak daha çok yolumuz var demektir. Olgunlaşmış zihin tereddüt ve şüpheyi zihninde barındırmaz.

POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR

Başarı Pozitif Enerjinin En Önemli Yakıtıdır

Her başarı sizi pozitif enerjiye daha çok yaklaştırır. Başarıya alışan için pozitif olmak çok kolay bir iştir. Başarısızlığı asla kabul etmez. Tatmin olmak için devamlı başarıyı arar. Başarılı oldukça kendine güveni artar. Artık başarı onunla beraber yürümeye başlar. Bu aşamaya gelmiş birisi nüansları çok çabuk algılar ve uygulamaya geçer. Artık onun için problem çözmek sıradan olur. Hatta problemle karşılaşmaktan zevk alır. Çünkü problemlere bulunan çözümler insanları daha büyük başarılara taşır.

POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR

İnsanın hayatında ne kadar problemle karşılaştığı önemli değildir. Ne kadar çok problemi insanlığa faydalı olacak şekilde çözdüğü önemlidir. Hayatı problemleri sıralamaktan ibaret olan kişi acizdir. Hayatı problemleri çözmekten ibaret olan kişi mutlu kişidir. Şikayet eden kişi cehennemini yaşar. Çözüm üreten kişi cennetin sefasını sürer. Mutlu kişiler çözüm odaklıdır.

Büyük Balık Avı Videosu: https://youtu.be/RVIvvZ4mLKM

Pozitif Enerji Balık Avında Başarının Anahtarıdır

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI EGITIMI, BALIK AVI VIDEOLARI, FOTOGRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

POZITIF ENERJI BALIK AVINDA BASARININ ANAHTARIDIR için 4 cevap

 1. Ali Bağcı der ki:

  Menderes Abi,

  Benim senin turlarında bu kadar çok balık avı yapabilmemi nasıl değerlendirirsin?

  • Menderes Yahşi der ki:

   En önemli etken kısmet. Kısmetini doğuran sebeplere gelince:
   – Bir işi azimle yapmak. Azimle her sene tura katılıp büyük balığın peşinde koşmak bilgi ve tecrübeyi arttırır. Her başarılı avdan sonra insan o avı yapacağına daha çok inanmaya başlar. İnanan insanın başarılı olması kaçınılmazdır.
   – Sebatkar olman. Yaptığı işte kararlı olan ve azimle çabalayan mutlaka eninde sonunda başarılı olur.
   – Güven duygusu. Başarılı insan önce kendi kabiliyet ve yeteneklerine güvenir. Sonra iş yaptığı kişiye de aynı duyguları besleyebilirse o durumda da sinerjiden doğan daha üst bir başarı seviyesine ulaşır.
   – Başarısızlığın bir tecrübe olduğunu kabul edebilmek. Hata, başarısızlık insanın öğrenme sürecinin bir parçasıdır. Başka bir deyişle başarısızlık öğrenme sürecinin maliyetidir. Zaman zaman katlanmak gerekebilir. Önemli olan bu durumu olgunlukla karşılayabilmektir. Bu yaklaşım motivasyon bozulmasını engeller. Pozitif tarafta kalan başarıya en yakın olandır.

 2. Berkay der ki:

  Büyük balık avında kullandığınız canlı yemler ne kadar süre canlı kalabiliyorlar?

  • Menderes Yahşi der ki:

   Olta hazırlığında bir hata yapılmazsa, 2 – 4 mil hızla dip sırtısı çekerken balık büyük balık saldırısından dolayı yara almazsa, dip zemine sürtmezse ve benzeri bir problemle karşılaşmazsa avın sonuna kadar yaşayabilmektedir. Hatta av sonunda geri saldığımız canlı yemler olmaktadır.

YORUMLAR (Lütfen, yorumunuz ile bize katkıda bulunun)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.