BUYUK BALIK AVI HAYALI ADRASANDA GERCEK OLUR

Büyük Balık Avı Hayali Adrasanda Gerçek Olur :

Büyük Balık Avı Hayali Adrasanda Gerçek Olur

Ufak balığın devamlı vuruşu, balık avına yeni alışmaya çalışan insanlara çok güzel gelir. O heyecanla balık avına çıkacakları günü iple çekerler. Ama bir süre sonra daha büyük balıkların avını yapmayı arzulamaya başlarlar. Bu aşamada balık avı turuna çıkabilecekleri çok fazla alternatif yoktur. Hemen internet üzerinde araştırmaya başlarlar. İlk karşılarına adrasanbalik, deepfishing, form sitelerinin düzenledikleri jigging turları ve bazı kentlerde düzenli balık avı yapmaya başlayan turlar çıkar. Çoğunluğu ufak balık ağırlıklı, jigging turları düzenledikleri için insanları yeterince tatmin etmeyebilir. Bu turlara katılarak yavaş yavaş büyük balık avı konusunda fikir edinmeye başlayan insanlar, daha ciddi turlar aramaya başlarlar. Bu durumda karşılarına adrasanbalık ve deepfishing siteleri çıkar. Bu siteleri inceleyen insanların iştahı o kadar kabarır ki, kilometreleri hiçe sayarak Adrasanın yolunu tutarlar.

Adrasan, balık avı turu konusunda 2004 senesinden beri faaliyet gösteren öncü tur olması dolayısıyla, oldukça büyük bir isim yapmış durumdadır. 2004 yılına kadar kimse Adrasan ismini bilmezken, deepfishing olarak düzenlemeye başladığımız balık avı turlarından sonra hızla adını duyurmaya başlamıştır. Artık Adrasan ismi büyük balık avı ile beraber anılır olmaya başlayan bilindik bir yer olmuştur.

Büyük balık avı hayali ile Adrasana gelen balık avı meraklısı, bu hayalini gerçekleştirerek evine dönmüştür. Çünkü bir çok yerde büyük balık avı olarak kabul edilen 1 – 2 Kg balık avları, Adrasan için küçük balık avı mahiyetindedir. Adrasanda 3 -4 Kg balık avı yapan balık avı sevdalısı hayatının balığını avlamış olur. Bu balık avları, Adrasanda büyük balık avına hazırlık konusunda ilk adımları oluşturur. 3 -4 Kg balık avı yaparak tecrübe kazanan amatör balıkçılar, daha sonra 10 Kg üstü Akya avları yapmak için tekrar tekrar Adrasanın yolunu tutarlar. Bu turlarda tecrübe kazanan balık sevdalıları, daha sonraki aşamada kendi teknelerini alarak Adrasanın yolunu tutmaya başlarlar. Artık onlar usta balıkçıdır.

Büyük Balık Avı Hayali Adrasanda Gerçek Olur

Bir önceki yazımız olan TROFE YAZILI ORKINOS AVI KEYFI başlıklı makalemizde Adrasan Balık Avı, Antalya Balık Avı ve Balık Avı hakkında bilgiler verilmektedir.

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Yahoo! Buzz
  • Twitter
  • Google Bookmarks

Menderes Yahşi hakkında

Menderes Yahşi: (Rehber ve dalış eğitmeni) 8 Mayıs 1962 senesinde İstanbul doğdu. İ.Ü. İktisat Fakültesini 1986 yılında bitirdi. 1989 - 1995 senelerinde bankacılık. 1995 - 2003 senesinde kurucularından olduğu Escortland Taksim'de bilgisayacılık yaptı. 2003 senesineden beri Antalya-Adrasan'da Deepfishing ve Adrasanbalik olarak, balık avı turları düzenliyor. Evli, bir çocuk babası.
Bu yazı BALIK AVI, BALIK AVI HİKAYELERİ, BALIK AVI VİDEOLARI, FOTOĞRAFLAR kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir